Kompaktiškas, praktiškas automobilis „kiekvienai dienai“

skoda octavia automobilisKai ateina metas išsirinkti naują automobilį, pirkėjai demonstruoja pačius įvairiausius poreikius: vieni svarbiausią vaidmenį teikia nedidelėms kuro sąnaudoms, nes trokšta važinėti kuo pigiau, kiti – komfortui, treti, reikia sutikti, didžiausią dėmesį skiria markei ir nė neslepia, kad transporto priemonė jiems – dar vienas būdas pademonstruoti savo socialinį statusą. Vienas sostinės automobilių salono darbuotojų Augustas, paklaustas, kokį automobilį rinktųsi, jei galėtų nesirūpinti kaina, atsako: „Skoda octavia automobilis būtų mano sąrašo viršuje – neabejotinai.“. Kas lemia tokį jauno vyro pasirinkimą? Augustas neskubėdamas vardina skoda octavia 2005, beje, tapusio Metų automobiliu ir tokią pat sėkmę pakartojusio 2014 – aisiais, privalumus.

Šiuolaikinio vairuojančio žmogaus prioritetai

„Žinoma, mano pasirinkimas gali būti labai subjektyvus. Tiesa, kai omenyje turimas būtent skoda octavia atsiliepimai, paprastai, būna labai palankūs. Net ir iš visiškai nešališkų žmonių. Tačiau aš lieku prie savo nuomonės. Minėtos markės automobilis bent šiuo metu man atrodo labiausiai vertas dėmesio rinkoje. Visų pirma, tai labai kompaktiška transporto priemonė. Man svarbu ne tik dizainas, bet ir variklio taupumas. Komfortas – taip pat ne paskutinėje vietoje. Rodos, kiekvieno blaiviai mąstančio, vairuojančio, šiuolaikinio žmogaus prioritetai. Ir, vis dėlto, kodėl tiek daug automobilių pirkimų baigiasi fiasko?“. Augustas prisipažįsta, kad pačiam jam skoda octavia pirkimas jau yra netolimos ateities planuose. Jis sako, kad sprendimas įsigyti būtent šios markės automobilį smarkiai pagrįstas praktiškumu: „Žinote, kaip sakoma, nesu toks turtingas, kad galėčiau sau leisti pirkti pigius daiktus. Nors skoda octavia automobilis anaiptol nėra pats brangiausias, tai investicija į komfortą. Turbūt nesuklysčiau pridurdamas, kad tai, prie viso kito, yra miesto žmogaus automobilis. Žmogaus, kuris ryte turi nuvežti vaikus į mokyklą, pats pastatyti automobilį kiek ankštoje didmiesčio automobilių stovėjimo aikštelėje. Žmogaus, kuris mėgsta kokybę, tačiau negali pakęsti milžiniškų kuro sąnaudų. Kitaip tariant, vidutines pajamas gaunančio, protingo ir praktiško žmogaus automobilis.“.

„Mokame ne už gražią metalinę dėžutę“

Turbūt salono, kurio darbuotojai parduoda skoda octavia automobilius, nuomonės su Augusto išsakyta nesiskirtų. Būtent tokie jauno vyro išvardinti privalumai ir yra tapę šios transporto priemonės „vizitine kortele“. Beje, Augustas nepamiršta ir saugumo faktoriaus: „Octavia ne veltui kelis metus tapo Lietuvos metų automobiliu. Juk tai savaime šį tą reiškia. O saugumas, kaip beje ir komfortas, šiuose rinkimuose yra svarbus lemiamas veiksnys. Juk renkamas metų automobilis negali pasižymėti vien patraukliu dizainu. Kaip ir „vardas“, ar, kitaip tariant, prekinis ženklas, nėra tai, kas apsprendžia. Tiesa, man pačiam imponuoja laiko patikrinti automobilių gamintojai. Nors ypač novatoriški, modernūs ir net kiek eklektiški, tarkime, japonų kūriniai gali intriguoti, galiausiai renkamės tai, kuo važinėsime kasdien, o ne puikuosimės prieš draugus. Būtent dėl to ir ieškau automobilio, kuriuo galėčiau be problemų pajudėti iš namų kiemo ir darganotu, ir geru oru, ir žiemą, ir vasarą. Nenoriu degalinėje palikti ir pusės uždirbamų pinigų. Juk tai taip pretenzinga. Paaiškėja, kad neretai mokame už gražią metalinę dėžutę, o ne tai, kas tarnaus mums kiekvieną mielą dieną.“. Augustas neatmeta ir to, kad šiuo metu skoda octavia diagnostika yra palyginus nebrangi. Tai taip pat gali lemti apsisprendimą įsigyti vieną ar kitą automobilį. Vyro nuomone, visiškai neracionalu pirkti transporto priemonę, kurios dalių Lietuvoje sunku gauti, ar jų gali tekti palaukti kelis mėnesius. Turbūt vėl grįžtama prie to, kad Augusto dėmesio centre – praktiškumas. O juo skoda octavia automobilis neabejotinai pasižymi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>