Dovana draugei

Ideali dovana pagal Zodiaką

Draugė – tai širdžiai artima mergina ar moteris, visuomet pasiryžusi pagelbėti ir patarti. Nenuostabu, kad tokiam svarbiam asmeniui ir patys linkime viso ko geriausio. Vis dėlto kartais dovana draugei gali būti tikru iššūkiu… Juk visuomet lieka abejonė: ar išrinkta dovana tikrai tiks ir patiks, ar nebus pernelyg banali, o gal – per šokiruojanti? Tokiu atveju galima mėginti užsiminti apie pirkinį ir slapta stebėti reakciją. Tačiau tai – rizikinga. O štai pasikliauti šimtmečių patirtimi yra būdas, kurį išties verta išmėginti. Tam tereikia žinoti draugės Zodiako ženklą.

Dovana draugei

Ar jūsų draugė gimė po Avino ženklu? Tuomet įsitikinkite, kad išrinkote jai ką nors naujoviško ir ekstremalaus. Joms įspūdį paliks kursai, žaidimai, aktyvios pramogos. Taip pat tokiai draugei galite išrinkti kokybiškus kvepalus, originalius papuošalus, egzotišką gėlę. Svarbu, kad skirtumėte dėmesio ne vien pačiai dovanai, bet ir efektingai pakuotei bei įteikimui.

Dovana draugei, kurios Zodiako ženklas yra Jautis, turėtų patenkinti jos meno poreikį. Todėl galite dovanoti skoningus paveikslus, muzikos įrašus, statulėles ir panašiai. Tačiau įsitikinkite, kad tokie kūriniai yra originalūs. Taip pat galite rinktis ir butelį puikaus vyno ar kito gėrimo, vazą, žvakę, saldainių ar dar ko nors, kas atkreiptų jos dėmesį.

Dvyniai vertina smulkmenas, todėl geriausia dovana draugei gimtadienio proga susideda iš kelių dalių. Šioms moterims galite dovanoti ką nors, susijusio su jų pomėgiais. Tinka ir papuošalai, knygos, bilietai į renginį, netgi technikos įrenginiai. Jei jūsų draugė – Vėžys, pasirūpinkite, kad dovana būtų tarsi užuomina į jos šeimyniškumą. Vėžiukėms įspūdį turėtų palikti rankšluosčiai, patalynė, peilių rinkinys, prieskoniai, receptų knyga. Tačiau didesnį dėmesį skirkite originaliems, vienetiniams daiktams.

Jei svarstote, ka padovanoti geriausiai draugei, kurios Zodiako ženklas yra Liūtas, rinkitės ką nors ryškaus ir unikalaus, akcentuojančio jos unikalumą. Tai gali būti aksesuarai (pvz., šalikas, laikrodis, skėtis ar sagė), kūno priežiūros priemonės, meno kūriniai. Svarbu, kad draugė apie dovaną nieko nenutuoktų – tai turi būti tikra staigmena. Mergelėms ieškokite ko nors itin stilingo, tačiau ir praktiško. Puiki dovana merginai Mergelei – tai įrankiai, mokomoji literatūra, kursai. Ši draugė tinkamai įvertins ekologiškas dovanas.

Svarstyklės – tikros estetikos ir elegancijos gerbėjos. Todėl tokiai draugei turėtumėte išrinkti ką nors meniško ir dailaus. Praktiškumas nėra būtinybė, tačiau dovana turi būti prasminga ir reikšminga, skatinanti pasvarstyti. Jai tiktų gėlės, kokybiška kosmetika, interjero detalės, saldumynų ar kitokia gurmaniška degustacija. Beje, jei ieškote dovanu idejos Skorpionėms, taip pat daugiau dėmesio galite skirti dovanos reikšmei. Geriausia, jei tokia dovana turėtų savitą istoriją, kilmę. Jos įteikimas taip pat turėtų būti išskirtinis. Skorpionėms dovanokite sendaikčius, amuletus, kelionės daiktus ir suvenyrus, kvepalus.

O štai jei jūsų draugė – Šaulys, ieškokite linksmos dovanos. Joms taip pat, kaip ir Skorpionėms, tinka su kelionėmis susiję daiktai. Todėl jūsų draugei tiks margas, piešiniais puoštas lagaminas, žemėlapis. Taip pat įspūdį turėtų palikti neįprastos formos šviestuvas, tapybos ant šilko pamoka, kalendorius su rinktinėmis nuotraukomis. Dovana draugei, kuri atstovauja Ožiaragio ženklui, turėtų būti itin moderni ir galbūt kiek netikėta. Todėl tam tinka skaitmeninė technika, užrašinės, prestižinių gamintojų produkcija, netgi asmeninis portretas.

Vandeniams, kaip ir Svarstyklėms, praktiškumas taip pat nėra būtinybė. Joms žymiai svarbiau įspūdis, įkvėpimas, kurį patiria žvelgdamos į dovanotą daiktą. Tokia draugė įvertins bilietus į išskirtinį spektaklį, aromaterapijos seansą, masažą, gerą knygą. Išskirtinumo trokšta ir Žuvys. Originali dovana draugei taip pat turi žadinti vaizduotę. Žuvims pasidairykite unikalių papuošalų, vazų, tapybos ar rankdarbių kursų, netgi magiškų daiktų.

Vieni Zodiako ženklai vertina originalumą, kiti – praktiškumą, dar kiti – jų dermę. Tai tarsi gairės, nurodančios, kokia dovana draugei galėtų būti pati geriausia. Juk ne veltui šiais ženklais domimasi jau daugybę amžių. Todėl ieškodami dovanos išmėginkite ir šį būdą: galbūt būtent jis padės padovanoti tai, ką draugė prisimins visą likusį gyvenimą…

One thought on “Dovana draugei

Comments are closed.