Viso kūno kojinių pasirinkimai

viso kuno kojinesVienas įdomiausių seksualaus apatinio trikotažo perliukų šiandieninėje rinkoje – tai viso kuno kojines. Ne kiekviena moteris išdrįstų jas apsirengti, tačiau, kas bandė, žino, kad viso kuno kojine yra puikus drabužis miegamojo linksmybėms. Štai kokių kojinių galima įsigyti interneto parduotuvėje.

Su tikromis kojinėmis – nieko bendro

Pirmiausia reikėtų pasakyti, kad terminologija gali klaidinti ar net prajuokinti. Kodėl viso kuno kojines apskritai vadinasi kojinėmis, jeigu tai tikrai ne kojinė? Žodis „kojinė“ akivaizdžiai yra kilęs nuo žodžio „koja“, o taip atsitikę dėl to, kad kojinė yra maunama ant kojos. Ar tai reiškia, kad kuno kojine paverčia kūną koja? Galima taip pagalvoti, nes tada kyla klausimas ir kodėl tai pavadinta kojine. Na gerai, dar kartais yra sakoma viso kino pedkelnes, tačiau pastarasis žodis irgi turi aiškią ontologiją. Tai „pėdos“ ir „kelnių“ junginys. Ir iš tiesų – juk taip ir atrodo pėdkelnės, tarsi prie kelnių prisiuvus pėdas ir gaunamas toks drabužis. Taigi, būtent tokie rūbai kaip kuno kojines (akcija) gali pavadinimu suklaidinti ar netinkamai nuteikti. Tačiau reiškia tai visai ką kita.

Uždara

Turbūt pati uždariausia viso kūno kojinė bus pagaminta tiesiog iš tos pačios permatomos medžiagos, iš kurios būna pagaminta pėdkelnės. Greičiausiai dėl to šie seksualus rubai moterims ir yra pradėti vadinti tai kojinėmis, tai pėdkelnėmis. Uždara pėdkelnė leis tiesiog kiaurai matyti per visą kūną ir matyti jį kaip aprengtą, bet kartu ir kaip pusiau nuogą. Šis efektas kaitina aistrą, tačiau po apačia apsivilkus apatinukus, gali būti toks drabužis naudojamas ir kaip kates kostiumas, ypatingai jeigu audinys yra storesnis. Kaip žinia, kates kostiumai yra toks objektas, atėjęs iš filmo „Betmenas“, kur moteris katė laksto tiesiog apsitempusi juodo latekso kostiumu. Beje, viso kūno kojinė gali būti ir toks.

Moteris – katė

Taigi, jeigu kalbėtume apie dar uždaresnį viso kūno kojinės variantą, aišku, reikėtų paminėti, kad yra toks dalykas kaip kates kostiumas. Kai kuriems žmonėms miegamajame patinka vaidmenų žaidimai. Dėl to yra naudojami įvairūs seksualus rubai, tarkime, seselės, policininkės ir kiti kostiumai. Taip pat ir moteris – kate kostiumas. Jis netgi gali būti pagamintas iš latekso.

Kojinė su prisegamomis pėdkelnėmis

Čia jau turime dar didesnį kalbinį nesusipratimą, tačiau paaiškinti apie ką eina kalba, visada įmanoma. Įsivaizduokime korsetą arba palaidinę ant petnešėlių, ir tai, kad prie jos arba jo yra prisegtos prisegamos kojinės. Tai seksualus drabuziai, o jeigu dar pridedami palaidi plaukai ir duminis makiazas, turime įspūdingą vaizdą. Tačiau yra specialūs seksualus apatiniai drabuziai moterims, kurie tą minėtą korsetą arba palaidinę bei kojines sujungia į vientisą drabužį. Tai ir yra būtent pastaroji anksčiau minėta viso kūno kojinę. Dėvint ją, galima iškart pamatyti, kaip plastiškai atrodo kūnas, aprengtas prigludusiu vientisu audiniu.

Atvira kojinę

Seksualumą sukelia ir įvairios atviros vietos. Kūno kojinės gali būti tikrai įvairios ir ne išimtis ir tokios kojinės, kurias puošia daugybė gundančių skylių. Jos gali būti iškirptos krūtinės, sėdmenų, šlaunų, juosmens srityse, kitose vietose. Viskas tik tam, kad būtų dar labiau pabrėžiamos moteriškos grožybės, o vyrui tai keltų didesnį geismą. Taigi, jeigu mylimasis nori padovanoti moteriai tikrai aistringą dovaną, verčiau nerizikuoti su kelnaitėmis stringais, kurios ne visoms patinka, o geriau nupirkti kažką tikrai originalaus, kažką tokio kaip viso kūno pėdkelnės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>