Kur dar madingi leginsai?

Kai prieš 5 ar 6 metus į moteriškų rūbų madą įsiveržė leginsai moterims, pirmiausiai visi, kaip įprasta pasirodžius naujoms tendencijoms, kraipė galvas ir sakė – kas čia per nesąmonė. Pasipuošti tokiomis keistomis į kelnes panašiomis gražuolėmis kaip leginsai moterims, drįsdavo tik drąsiausios. Gal tos, kurios pirmos nuskina laurus mados pasaulyje, o gal tos, kurios, dirba mados, dizaino, reklamos pasaulyje. Iš pradžių visiems buvo negražu, paskui po truputį atsirado žurnaluose su „gatvės stileivos“ titulu, tada mada išplito ir visos moterys vienos po kitos ėmė dėvėti šiuos drabužius. Taip pat leginsai internetu užkariavo ir elektroninių parduotuvių lentynas. Tai netgi šiek tiek iš mados išstūmė iki tol taip uoliai visų dėvėtus džinsus, kurie pastaruoju metu apskritai išgyvena tikrą nuopolį. Taigi, leginsai buvo madingi, buvo tikras jų virusas, o kaip yra dabar? Ar tokios pedkelnes moterims dar yra dėvimos, ar dar jas žmonės dėvi kaip madingas?  Ar vis dar yra jų mada, o gal tai jau klaikiai nemadinga?

Kaip nedėvėti

Patys rūbai savaime iš mados niekur neišeina, keičiasi labiau tiesiog jų dėvėjimo tendencija. Kadangi pastaruoju metu pasaulyje madingiausia yra sportiškumas ir ne itin išryškintas lytiškumas, tai ir su leginsais nutinka analogiškas dalykas. Dabar būtų nemadinga, jeigu leginsus dėvėtumėte taip pat, kaip prieš 10 – 7 metus. Buvo tokia mada. Trumpa suknelė – tunika, visą liemenį sujuosiantis didžiulis diržas ir leginsai, atrodantys lyg kaip pėdkelnės, lyg kaip kelnės. Galbūt atvažiavus iš kaimo į sostinę dar ir dabar būtų sunku patikėti, kad tai nebėra madinga, nes provincijose vulgarumas yra dažniau pasireiškiantis, o tokia itin išreikšta moteriška figūra dabar jau ima atrodyti kone vulgariai. Taigi, jeigu nenorite visiškai likti už borto mados laivo, taip geriau nesirenkite. Nelabai madingi ir taškuoti, pin – up stiliaus rūbai, tarp jų ir leginsai.

 pedkelnes, leginsai

Kada madinga

Tačiau tai nereiškia, kad apskritai tampres moterims, leginsai išėjo iš mados. Ne, jie yra, tik dėvimi dažnai kitaip. Dabar madinga ilgesnė, plataus kirpimo, figūros neišryškinanti tunika. Prie jos gerai tinka ir pedkelnes internetu arba tampres moterims. Su tokio tipo drabužiais galima atrodyti stilingiau nei su suveržtu liemeniu. Taip ir lengviau suprasti, suvokti, kas šiuo metu iš tiesų yra madinga.

Galima pastebėti, kad dabar vyrauja labai plačių, pusilgių kelnių mada. Tačiau tai – opozicija, rodanti, kad apskritai madingiau, kai drabužis ne išreiškia figūrą, o pats demonstruoja save. Taigi, ir tamprės ir leginsai gali atitikti šią tendenciją. Prieš porą metų papilto mada auksinių, sidabrinių, blizgių atspalvių leginsai. Tačiau ne tokių rėkiančių kaip Madonos spalvų, bet tiesiog maloniai gražių, jaukių, stilingų. Tad su šiomis spalvomis galima sau leisti atrodyti iš tiesų patraukliai, tik vėlgi reikia mokėti prisiderinti. Jeigu vilksitės blizgius leginsus, tai jie geriau derės prie balto arba pilko ilgo megztinio, marškinių, taip pat juodų marškinių, o ne prie blizgančios raudonos suknelės. Neturite atrodyti kaip Kalėdų eglutė, nebent iš tiesų einate į kalėdinį karnavalą.

Dar vienas būdas dėvėti leginsus – išlaikyti subtilų juodos spalvos niuansą. Juoda spalva vis dar madinga, kaip ir balta. Taigi, galite kurti sau stilių būtent iš šių atspalvių ir daugiau apie nieką negalvoti. Jūsų leginsus, tampres ar pėdkelnes gali puošti žvaigždėto dangaus foto antspaudai, tačiau ne mergaitiški taškeliai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>