Vyrai išvyko slidinėti

Slidinėjimas AustrijojeKiekvienas atostogas patiria savaip. Kažkam geriausias poilsis yra gulėjimas Turkijos viešbutyje, kažkam – slidinėjimas Austrijoje. Vieni mėgsta aktyvų poilsį, kitiems norisi pagulėti. Penkios draugės išvyko pailsėti į Turkiją, o vyrus suviliojo nemažos konkurentės – Austrijos Alpės.

Moterys ilsisi Turkijoje

Kas geriau šaltą žiemos dieną, jeigu ne būti saulėtoje ir šiltesnio klimato šalyje? Tą puikiai žino ir penkios draugės, kurios savaitę poilsio praleis su malonumu poilsiaudamos Turkijos viešbutyje, populiariame kurorte. Tiesą sakant, jos jau ten. Atrodo, nors ir žiema, bet ten vis tiek šilta. Jau nebe tas alinantis karštis, kuris apstulbina išlipus iš lėktuvo ten vasaros viduryje, tačiau vis tiek gana karšta. Taigi, tai tikrai maloni bei smagi patirtis. Kodėl taip šilta? Ar galima degintis, ar galima maudytis baseine? Pasirodo, kad galima, kadangi per šiuos šalčius vis tiek yra pakankamai gera, kad per pietus būtų galima pagulėti su bikiniu priešais saulę. O baseinai geruose viešbučiuose yra šildomi, todėl galima prie jų smagiai prigulti ir pasideginti. Jeigu norite praskaidrinti rudenį, padaryti taip, kad netektų kentėti didžiausių šalčių ir tamsos be perstojo – nuskrisite į šiltus kraštus, gaukite saulės ir šilumos pliūpsnį. Tačiau, aišku, šviesos nemažai ir kalnuose, slidinėjimo kurortuose, kur draugių vyrai taip pat leidžia savo vieninteles ir nepakartojamas žiemos atostogas. Be abejo, sutuoktiniai susiskambina iš skirtingų pasaulio vietų, tačiau atostogos atskirai šiais metais pasitvirtino 100 procentų.

Vyrai slidinėja

O dabar persikelkime ten, kur plyti Austrijos slidinėjimo kurortai. Kaip sekasi ten? Slidinėjimas Išgle buvo suplanuotas seniai, ir čia susirinko visi etatiniai tokių žieminių atostogų mėgėjai. Jų vadas Paulius sako, kad Gašteino slėnis yra gražiausia vieta slidinėjimui, bet šį kartą buvo pasirinktas kitas maršrutas. Įtaką padarė ir Išgle kaina.

„Nereikia tų rusiškų anekdotų apie tai, kaip vyrai išeina į medžioklę ar žvejybą ir grįžta meškeres pragėrę, be laimikio, gal net nebuvo į mišką išvis nuėję. Su slidinėjimu kitaip. Vyrai tikrai mėgsta greitį ir jie leidžiasi nuo kalno įsiutę, paskui atsipalaiduoja, šėlsta kaip kvailiai. Jeigu iškeliavai slidinėti – tai ir slidinėji, leidiesi nuo trasos, paskui užkyli su keltuvu į viršų, vėl leidiesi. Vakare, aišku, balius. Kalnų trobelėje geriame degtinę, tyrą kaip kalnų oras. Tačiau kalnuose ir išgerti nepaprastai malonu. Tu pabundi, ir kitą dieną jautiesi dar sveikiau, geriau bei žvaliau nei prieš tai dieną. Štai ką daro nuostabus kalnų oras. Visgi, mūsų kompanija jaučia, kad čia užsiėmimas tarp vyrų pavyksta geriausia. Dėl to slidinėjimas su vaikais ir šiais metais nenumatytas. Kaip ir su žmonomis. Esame vykę ir kartu, šeimomis, deja, moterys ne visada norėdavo lėkti nuo kalno, joms dažnai tas slidinėjimas Austrijoje apsiribodavo pabuvimu kalnuose ir trobelėje. Tai irgi daro įspūdį, nes kalnai nuostabūs, tačiau atsibosta. Kad atvažiuotum čia kasmet, turi norėti pirmiausia slidinėti. Jeigu to nenori, tai ir to slidinėjimo tada nėra. Bet dabar visiems labai gerai, kai visi važiuoja ten, kur nori“, – sako Paulius.

Kitas slidinėjimo entuziastas Andrius sako, kad šiais metais pagerino visus savo rekordus. „Jau nučiuožiau nuo sunkiausios trasos keturis kartus. Tai yra mano asmeninis rekordas. Rekordus pagerinau ir vakarais, kai tuštindavome skaidriąją. Taip gerai irgi dar nesu pasirodęs. Čia, kalnuose, šiais metais jaučiuosi tiesiog kaip supermenas“, – sako jis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>